AMULETS

Hledáte harmonii a rovnováhu? Na Amulets.cz jste na správném místě. Za nás je to nejlepší e-shop v Česku, specializovaný na amulety a drahé kameny. Nakódovaných je zde cca 20 stránek na míru dle potřeb klienta.

www.amulets.cz

GRILOVÁNÍ

Kodérské práce a datařské práce pro projekt Honzy Kvasničky. Realizace trvala cca ¾ roku. Je zde 30 stránek připravených kompletně na míru. Pan Dytrych, majitel e-shop je živoucím příkladem podnikatele, který dělá co ho baví a čemu rozumí. Grily nakupujte pouze na grilovani.cz

www.grilovani.cz

DÁME JÍDLO PARTNERS

Damejidlo.cz má svůj partnerský velkoobchodní e-shop. Grafika, kodérské práce, převod dat z jiné platformy na Shoptet a nadstavby pro b2b prodej. To vše zajištěno jak pro český tak slovenský trh.

DAMANO

Japonské nože nejvyšší kvality? Tahle speciálka je naprostý unikát. Nejvíce povedený je detail produktu, kde jsme na míru nasadili kompletního průvodce pro gravírování.

www.damano.cz

JAHODÁRNA

Zěmědělské produktu prodáváné přes internet to je Jahodarnabrozany.cz – připravili jsme kompletní grafiku a kodérské práce.

www.jahodarnabrozany.cz

SLIM PASTA

Kompletní zastřešení kodérských prací, včetně pravidelných revizí a úprav jak mateřského e-shopu a tak jeho mutaci. Vše na platformě Shoptet.

www.slimpasta.cz

MR. SALATOFF

Kodérské a grafické práce pro Mr.Salatoff. Tento e-shop připravuje zdravá a denně čerstvá jídla. Servíruje zero waste do vratných sklenic a dává vždy přednost lokálním a sezónním surovinám. Rozváží po Praze, středních a jižních Čechách – domů, do práce, smluvených míst nebo Salatoffpointů.

www.mrsalatoff.cz

BUSH CRAFT

Chci vybavení do přírody jdu na Bushcfraft.cz. Tento unikátní e-shop po letech přešel na Shoptet platformu. Kompletní UX přípravu zajistil Lukáš Dubina, my barvili, kódovali a přenášeli data.

www.bushcraftshop.cz

…a dalších +100 spokojených zákazníků 🙂

Rádi pomůžeme i vám, vybudovat skvělý e-shop. Stačí nás kontaktovat.

Menu